ברוכים הבאים לאתר השאלות והתשובות של אתר miky computers, פה תוכלו לשאול שאלות בנושא מחשבים, וגם לחלוק מהידע שלכם לאחרים, ולענות על שאלות פתוחות.

התגים הפופולאריים ביותר

דיסק-און-קי גוגל-דרייב אינטרנט-רימון סרטים יוטיוב סרטונים חיתוך-סרט product-key מפתח-מוצר גלישה-בסתר זיהוי-דיסק-און-קי וירוס-דיסק-און-קי גרסאות-גוגל היסטוריית-גרסאות עזרה-מרוחקת-למחשב-עזרה-מרחוק השתלטות-מרחוק שליטה-מרחוק שיר-לyoutube העלאה-ליוטיוב דרופבוקס אינטרנט-חסום סרט סרטון youtube דפדפן-גלישה-בסתר האקר-גולש-בסתר וירוס-קיצורי-דרך דיסק-און-קי-קיצורי-דרך עכבר-לא-תקין החלפת-עכבר מקלדת-אלחוטית עכבר-אלחוטי מחיקת-היסטוריה-דרייב פעילות-google-drive פעילות-drive היסטוריה-דרייב פעילות-גוגל-דרייב פעילות-דרייב product-key-officeף מפתח-מוצר-אופיס גיבוי-windows גיבוי-מערכת-הפעלה גיבוי-וינדוס migration-tool פתיחת-גיבוי שחזור-אינטרנט שחזור-מחשב wi-fi אינטרנט-אלחוטי קליטת-אינטרנט mig חיבור-סרטונים-יוטיוב חיתוך-סרטון סרטון-יוטיוב תוכנה-עברית תוכנת-קריאה תוכנת-עברית תוכנת-לימוד-שפה חיתוך-יוטיוב הורדה-סרט קטע-סרט חיתוך-סרטים רווחים תוכנת-הגנה תוכנת-שמירה תוכנה-תלמידים תוכנת-איפוס תוכנה-שמאפסת תוכנת-הקפאה מפתח-מוצר-ווינדוס-rt windows-rt ווינדוס-rt גרסאות-לפי-שורה google-drive-history גרסאות-דרייב באותו-דפדפן-גימייל אימייל-באותו-זמן שני-גימיילים-ביחד אימייל-ביחד מעקב-גלישה לעקוב-גלישה מחיקת-גלישה למחוק-גלישה גלישה-אנונימית אימיילים-שונים-בכרום אנשים-בכרום פרופילים-בכרום גוגל-כרום שורת-המשימות taskbar jpg-pdf תמונה-טקסט המרת-תמונה-לטקסט טכנולוגית-ocr המרת-ocr מסמך-וורד להפוך-pdf-לוורד pdf-to-word המרת-pdf-לוורד מסמך-pdf

איך עורכים סרטים וסרטונים?

+1 הצבעה
שלום,

אני מדריך ילדים ותלמידים, ולפעמים נתקל בסרטונים מעניינים שבהם יש קטעים מאוד טובים שאני רוצה להשתמש בהם על מנת להכין עליהם שיעורים ותרגילים.

רציתי לשאול כיצד אתה ממליץ לבצע חיתוך של קטעים אלו על מנת להציגם?

חלק מהסרטונים אני מוצא ביוטיוב וחלק שולחים לי.

תודה

דרבוני
שאלה נשאלה ב- 13 ספטמבר, 2015 על ידי דרבוני

תשובה 1

0 הצבעות
 
התשובה הטובה ביותר

שלום מר דרבוני,

שאלתך חשובה ביותר ונשאלה רבות ברחבי האינטרנט והסייבר וגם באופן אישי. 

ראשית עליי לציין, שלא כל סרט וסרטון ניתן לבצע בו שינויים כמו חיתוך, איחוד, הורדה, תמלול וכו' מכיון שרוב הסרטים והסרטונים מוגנים בזכויות יוצרים והזכויות לשימוש בהם שמורות לבעלי הסרטים או למי שקיבל רשות.

לכן ראשית עליך לוודא שמותר לך לעשות שימוש בסרטון או הסרט ולערוך בו שינויים. 

כיצד ניתן לבצע חיתוך או הצגה של חלק מסרט או סרטון:

ישנן כמה דרכים לכך, ואציע את השיטות מהמועדף לפחות מועדף:

  1. ניתן להציג את הסרטון \ סרט ישירות מיוטיוב או מהמקום שבו מצאת אותו - היתרון לכך הוא שאתה לא מסתבך עם זכויות יוצרים. 
    ניתן לבחור להציג רק חלק מסרטון או ע"י קפיצה למקום הרצוי באופן ידני או ע"י שיתוף הסרטון החל מדקה מסויימת את זאת ניתן לעשות באפשרות ה- Share = שיתוף של היוטיוב או ע"י הוספת: #t=xxmxxs לסוף הקישור, כאשר XX=הדקה ו- XX השני = השניה. 
  2. ניתן כמובן להוריד את הסרטון מיוטיוב או מאיפה שמצאת אותו ע"י אתרי הורדות השונים (יש לשים לב לזכויות היוצרים כמו שציינתי בתחילת התשובה). לאחר שיש בידך קובץ הסרט \ סרטון.
    ניתן להשתמש בתוכנה החינמית המצויינת: AviDemux. - יש לפתוח קובץ, לסמן ב-A קטע התחלה לחיתוך, ו-  בB קטע לסיום חיתוך ולבסוף לשמור.
  3. ניתן לעבוד עםפ התוכנה Bandicut שאינה חינמית אך נראית טובה.
  4. ניתן להעלות את הסרטון בשנית ליוטיוב ולהשתמש בעורך של יוטיוב.

האם הצלחת לבצע מה שברצונך?

בהצלחה רבה

נתקבלה תשובה ב- 13 ספטמבר, 2015 על ידי miky עוזר מוערך מאוד (13,820 נקודות)
...