ברוכים הבאים לאתר השאלות והתשובות של אתר miky computers, פה תוכלו לשאול שאלות בנושא מחשבים, וגם לחלוק מהידע שלכם לאחרים, ולענות על שאלות פתוחות.

התגים הפופולאריים ביותר

דיסק-און-קי גוגל-דרייב אינטרנט-רימון סרטים יוטיוב סרטונים חיתוך-סרט product-key מפתח-מוצר גלישה-בסתר זיהוי-דיסק-און-קי וירוס-דיסק-און-קי גרסאות-גוגל היסטוריית-גרסאות עזרה-מרוחקת-למחשב-עזרה-מרחוק השתלטות-מרחוק שליטה-מרחוק שיר-לyoutube העלאה-ליוטיוב דרופבוקס אינטרנט-חסום סרט סרטון youtube דפדפן-גלישה-בסתר האקר-גולש-בסתר וירוס-קיצורי-דרך דיסק-און-קי-קיצורי-דרך עכבר-לא-תקין החלפת-עכבר מקלדת-אלחוטית עכבר-אלחוטי מחיקת-היסטוריה-דרייב פעילות-google-drive פעילות-drive היסטוריה-דרייב פעילות-גוגל-דרייב פעילות-דרייב product-key-officeף מפתח-מוצר-אופיס גיבוי-windows גיבוי-מערכת-הפעלה גיבוי-וינדוס migration-tool פתיחת-גיבוי שחזור-אינטרנט שחזור-מחשב wi-fi אינטרנט-אלחוטי קליטת-אינטרנט mig חיבור-סרטונים-יוטיוב חיתוך-סרטון סרטון-יוטיוב תוכנה-עברית תוכנת-קריאה תוכנת-עברית תוכנת-לימוד-שפה חיתוך-יוטיוב הורדה-סרט קטע-סרט חיתוך-סרטים רווחים תוכנת-הגנה תוכנת-שמירה תוכנה-תלמידים תוכנת-איפוס תוכנה-שמאפסת תוכנת-הקפאה מפתח-מוצר-ווינדוס-rt windows-rt ווינדוס-rt גרסאות-לפי-שורה google-drive-history גרסאות-דרייב באותו-דפדפן-גימייל אימייל-באותו-זמן שני-גימיילים-ביחד אימייל-ביחד מעקב-גלישה לעקוב-גלישה מחיקת-גלישה למחוק-גלישה גלישה-אנונימית אימיילים-שונים-בכרום אנשים-בכרום פרופילים-בכרום גוגל-כרום שורת-המשימות taskbar jpg-pdf תמונה-טקסט המרת-תמונה-לטקסט טכנולוגית-ocr המרת-ocr מסמך-וורד להפוך-pdf-לוורד pdf-to-word המרת-pdf-לוורד מסמך-pdf

הצגת היסטוריית גרסאות בגוגל דרייב לפי שורה

0 הצבעות
האם ניתן לראות הסטוריית גירסאות בגוגל דרייב לפי שורה?

 

יש לי קובץ משותף עם מספר לא מועט של אנשים ואני מעוניינת לראות את השינויים הנעשים בקובץ לפי שורה בטבלה, האם זה אפשרי?

 

אם כן, כיצד?

 

תודה רבה!!
שאלה נשאלה ב- 9 מרץ, 2015 על ידי reut

תשובה 1

0 הצבעות
 
התשובה הטובה ביותר

שלום, 

למיטב ידיעתי וגם למיטב בדיקתי לא קיימת אפשרות כזאת, גם לא מצאתי תוסף שמבצע זאת. אבדוק לעומק את העניין.

עם זאת ישנן אפשרויות אחרות שאולי יעזרו למה שאת מבקשת לעשות:

  • תוכלי להשתמש ב- הצעות (Suggestions) במקום ב"עריכה" כך שכל מי שרוצה להעיר רושם את הערתו ואת מאשרת את ההערה, בצורה זו תוכלי לראות בצורה גרפית היכן ממוקמות ההערות (במקרה שלך באזור השורה שאת בוחנת) - כמובן שזה לא עריכה אלא "הצעה" - Suggestion.
  • אולי התוסף:  Draftback יעזור? תוסף זה מאפשר לעקוב אחרי השינויים בצורה של סרט שרץ, תוכלי לאתר את המקומות בהם ישנן שינויים באזור מסויים, ולדעת מהו הזמן של השינוי. ניתן להוריד את התוסף מכאן

שוב פתרון מדוייק למה שביקשת לצערי לא מצאת, אעדכן אם אמצא תוסף שכזה.

בהצלחה רבה

נתקבלה תשובה ב- 9 מרץ, 2015 על ידי אנונימי
נבחר 11 מרץ, 2015 על ידי אנונימי
כהמשך לשאלה שלי..

 

האם אני צריכה להיות פותחת המסמך?

איפה נמצא "SUGGESTION" בתפריט?

האם אני צריכה לסמן ששותפי העריכה לא יקבלו רשות לערוך?

 

תודה מראש!!

 

נ.ב. אני לא מצליחה להצביע... אבל עזרת לי מאוד!

שלום שוב,

אענה על השאלות שלך, ולאחר מכן אסביר את התהליך שיש לבצע ואביא דוגמא

  1. כדי לקבל שליטה מלאה את צריכה להיות הבעלים על המסמך, עם זאת כדי לראות את השינויים שהשתנו את לא צריכה להיות בעלים ואפילו ולא בעלת אפשרויות עריכה מלאה, את צריכה לקבל אפשרות ל"הצעות".
  2. ה"הצעה" (Suggestion) נמצא בצד שמאל עם תמונה של עט, שם יש 3 אפשרויות: "עריכה", "הצעה" ו- "הצגה" את צריכה לבחור ב"הצעה". כך שכל עריכה שנעשית היא רק הצעה ולא עריכה ממש.
  3. רצוי לבצע את זה, רצוי להגדיר שהשותפים יהיו שותפים של  "יכול להגיב" ולא "יכול לערוך". בצורה זאת את מכריחה את השותפים שכל השינויים הם רק הצעה בקובץ.  עם זאת, תוכלי גם להגדיר אותם כ"יכול לערוך" אבל אז עלייך לומר להם שישנו את מצב העריכה שלהם למצב של "הצעה" כמו שהוסבר בסעיף 1.

התהליך הוא כזה. ראשית את פותחת קובץ, ומגדירה שהקובץ יהיה משותף ל"יכול להגיב" - (response) ומשתפת:


כאופציה את יכולה להגדיר שגם השינויים שלך יהיו הצעות ולא עריכה בצורה זו:

 

לאחר שהשותפים מתחילים לערוך שינויים במסמך השינויים הם לא משנים את הטקסט, אלא מתווספים מילים ושינויים בצבעים המסמלים את המשתמש שביצע את השינוי, וכן בצד מתווספים בלונים המציינים את השינויים שנערכו. ניתן לקפוץ ממקום למקום בשינויים ולראות מי ביצע ומה עשה, מאוד נוח וקל.

 

 

תוכלי להיכנס למסמך המשותף לדוגמא ולנסות בעצמך את השינויים: 

https://docs.google.com/document/d/15yh6CKgE7a651XJFv82et7iYdVjB0Eu7A9k-xNiU3OQ/edit?usp=sharing

בהצלחה רבה

...