ברוכים הבאים לאתר השאלות והתשובות של אתר miky computers, פה תוכלו לשאול שאלות בנושא מחשבים, וגם לחלוק מהידע שלכם לאחרים, ולענות על שאלות פתוחות.

התגים הפופולאריים ביותר

דיסק-און-קי גוגל-דרייב אינטרנט-רימון סרטים יוטיוב סרטונים חיתוך-סרט product-key מפתח-מוצר גלישה-בסתר זיהוי-דיסק-און-קי וירוס-דיסק-און-קי גרסאות-גוגל היסטוריית-גרסאות עזרה-מרוחקת-למחשב-עזרה-מרחוק השתלטות-מרחוק שליטה-מרחוק שיר-לyoutube העלאה-ליוטיוב דרופבוקס אינטרנט-חסום סרט סרטון youtube דפדפן-גלישה-בסתר האקר-גולש-בסתר וירוס-קיצורי-דרך דיסק-און-קי-קיצורי-דרך עכבר-לא-תקין החלפת-עכבר מקלדת-אלחוטית עכבר-אלחוטי מחיקת-היסטוריה-דרייב פעילות-google-drive פעילות-drive היסטוריה-דרייב פעילות-גוגל-דרייב פעילות-דרייב product-key-officeף מפתח-מוצר-אופיס גיבוי-windows גיבוי-מערכת-הפעלה גיבוי-וינדוס migration-tool פתיחת-גיבוי שחזור-אינטרנט שחזור-מחשב wi-fi אינטרנט-אלחוטי קליטת-אינטרנט mig חיבור-סרטונים-יוטיוב חיתוך-סרטון סרטון-יוטיוב תוכנה-עברית תוכנת-קריאה תוכנת-עברית תוכנת-לימוד-שפה חיתוך-יוטיוב הורדה-סרט קטע-סרט חיתוך-סרטים רווחים תוכנת-הגנה תוכנת-שמירה תוכנה-תלמידים תוכנת-איפוס תוכנה-שמאפסת תוכנת-הקפאה מפתח-מוצר-ווינדוס-rt windows-rt ווינדוס-rt גרסאות-לפי-שורה google-drive-history גרסאות-דרייב באותו-דפדפן-גימייל אימייל-באותו-זמן שני-גימיילים-ביחד אימייל-ביחד מעקב-גלישה לעקוב-גלישה מחיקת-גלישה למחוק-גלישה גלישה-אנונימית אימיילים-שונים-בכרום אנשים-בכרום פרופילים-בכרום גוגל-כרום שורת-המשימות taskbar jpg-pdf תמונה-טקסט המרת-תמונה-לטקסט טכנולוגית-ocr המרת-ocr מסמך-וורד להפוך-pdf-לוורד pdf-to-word המרת-pdf-לוורד מסמך-pdf

כיצד ניתן להמיר קובץ תמונה (או פידיאף - pdf) המכיל טקסט לקובץ טקסט או וורד? - זה אפשרי?

0 הצבעות

יש לי תמונה שנשלחה אליי ע"י דודתי מאמריקה. 

התמונה מכילה טקסט, ואני רוצה להעביר את הטקסט הזה לפורמט כלשהו שאוכל לערוך ולשלוח למישהו אחר, האם הדבר אפשרי?

התמונה היא תמונה מסוג jpg. אבל היה לי פעם גם קובץ pdf כזה. מה אפשר לעשות?

האם זה אפשרי? אשמח לעזרה!

נורית,

שאלה נשאלה ב- 9 ינואר, 2015 על ידי נורית גלרון

תשובה 1

0 הצבעות

תודה על שאלתך,

ישנה טכנולוגיה הנקראת: OCR - טכנולוגיה זאת בעצם מאפשרת לזהות אותיות ומילים מתוך תמונה סרוקה או מצולמת, ואז להמיר אותן לטקסט שניתן לערוך.

קיימים מספר תוכנות המבצעות זאת, רוב התוכנות עובדות מצויין באנגלית אך לא בעברית, עם זאת ישנן גם כאלו שעובדות עם עברית. 

עליך לדעת שהתוכנות שעובדות הכי טוב, הם בתשלום ויקרות (כמה מאות שקלים). אני לא יודע אם שווה לך העניין. 
מכל מקום, לפני כל קנייה, תנסי בגרסת הניסיון את התוכנה, וכדאי בכל מקרה, להשוות עם השירותים החינמיים לנסות גם את התוכנות המקצועיות. 


אלו האפשרויות:

  • טוענים שהתוכנה הכי טובה היא ABBY finereader, אבל יקרה.
  • ותוכנה נוספת ReadIris.
  • ישנה תוכנה בחינם, אינני יודע כמה היא טובה - PaperFile

כמו כן ישנם שירותים בחינם, אני לא יודע מה התוצאה שלהם. ומה גם שצריך לשלוח את הקובץ אליהם ובאופן אוטומטי שולחים בחזרה, אני לא יודע מה החיסיון של המסמכים שלך אבל אני לא מרבה לשלוח. 
אני לא יודע מה הכי טוב, נסה לשלוח את אותו קובץ לכולם ולראות מה התוצאה טובה ביותר:
http://www.free-ocr.com/
http://www.i2ocr.com/free-online-hebrew-ocr
http://www.newocr.com/


רק אנגלית - http://www.onlineocr.net/

אני מקווה שתשובה זוו עוזרת, מצטער שאין לי תשובה חד משמעית מכיוון שלא ניסיתי את התוכנות לעומק.

בהצלחה רבה!

נתקבלה תשובה ב- 9 ינואר, 2015 על ידי אנונימי
שלום לכולם, אני מציע שירותים של המרת תמונה לוורד או המרת PDF לוורד, או כל צורה אחרת, עם שמירת פורמט המסמך המקורי. באיכויות גבוהות, לפרטים misgav.mb@gmail.com
...