פרסומת שיווקית של חברת LG לצגי ה IPS שלהם – מעלית שרצפתה מתפרקת

על ידי | ב- 23/10/2012 | תגובה 1

כאשר חברה רוצה לפרסם מוצר שלה, הם יציגו אותה כדבר הטוב ביותר והאמיתי ביותר. כך עושים חברת LG כאשר הם רוצים לשווק את צגי ה IPS (In Plane Switching) שלהם. צגים מסוג IPS נחשבים לצגים האיכותיים ביותר מבין סוגי הצגים.

LG, כיסו רצפת מעלית בצגים, וכאשר נכנסו אזרחים תמימים למעלית, טכנאים שידרו למסכים תצורה למסכים שכביכול הרצפה נופלת, ורואים את התחתית של המעלית (פיר המעלית), כל זה כדי להראות כמה שהצגים שלהם מקרינים איכות וחיים אמיתיים.

לצפייה:

עם זאת, חדי העין יראו בוודאי ש- LG סתם יורים לעצמם ברגל, כי וודאי שפרסומת זאת היא זיוף רציני.
קודם כל, זו לא מתיחה אמיתית, אף חברה גדולה לא תסתכן בהפחדת לקוחותיה כדי לפרסם מוצר (כך לא עושים בדרך כלל) זה יוצר אפקט שלילי. ניתן לראות שהאנשים אינם חווים חווית פחד אמיתית, כי אם הדבר היה אמיתי הם היו מפחדים הרבה יותר.
מלבד זאת ניתן לראות שזויות התצוגה של המסכים משתנה בהתאם לזוית שבה מצולמת המעלית, אם התצוגה היתה אמיתית היינו רואים על גבי המסכים את אותה התמונה מכל זוית שהיא.

ולחדי העין ביותר ניתן לראות שבדקה ה1:25 ניתן לראות השתקפות על גבי מעקה המתכת, השתקפות ירוקה, כנראה של המסך הירוק שבו השתמשו כלפי מטה כדי לעבד במחשב את האפקטים.

אז פרסומת זאת מועילה או לא?

מה דעתכם?

תגיות:

תיאור המחבר

miky miky מיקי מחשבים - mikycomputers, מחזיק באתר http://mikycomputers.com אתר בנושא מחשבים וטכנולוגיה. בעל ידע רב במחשבים, חומרה, תוכנה ורשתות. באתר תוכלו למצוא טיפים, מאמרים מקצועיים, ותמיכה.

תגובה אחת ל “פרסומת שיווקית של חברת LG לצגי ה IPS שלהם – מעלית שרצפתה מתפרקת”

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא יפורסם. שדות נצרכים מסומנים *


*

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

הירשם לעדכונים!

  • מבצעים ותחרויות
  • חדשות טכנולוגיה
  • כיף באינטרנט, סרטונים ומשחקים כיפים
  • טיפים וטריקים